BBP’den halı saha tepkisi

Nilüfer İlçesine Bağlı Ahmet Yesevi Mahallesinde bulunan Halı Saha bakım bekliyor.

Konu ile alakalı bir açıklama yapan Büyük Birlik Partisi (BBP) Nilüfer İlçe Başkanı Mustafa Aydın, Mahallede bulunan Halı Sahanın bakımsızlıktan özelliğini kaybettiğini söyledi.

BBP Nilüfer İlçe Başkanı Mustafa Aydın yaptığı açıklamada; Bilindiği gibi rant uğruna şehrin betonlaşmasından dolayı, Mahallenin nefes alacak kısıtlı alanları bulunmakta. Bu alanlardan biride yapılan Halı Sahalar, ancak yapılan bu tür güzel faaliyetlerin sonu hiçte güzel olmuyor diyen
BBP’li Aydın, halı sahada bu güne kadar hiçbir bakım ve onarım yapılmadığını söyledi. Halı sahanın Kale filesi ve sahayı çevreleyen tel örgüler yer yer yırtılmış. Zeminde çukurlar oluşmuş ve özelliğini yitirmiştir. Bu durum spor yapan gençlerin sakatlanmasına adeta davetiye çıkartıyor. Faaliyete geçtiği günden bu yana mahalledeki gençlerin ve çocukların tek eğlence yeri olan sahanın bakımsızlıktan adeta harabeye döndüğünü söyleyerek, yetkililerin duyarlı olmalarını ve sahanın elverişli hale getirilmesi için biran önce çalışmaya başlamalarını istedi.

BBP Nilüfer İlçe Başkanı Mustafa Aydın konun takipçisi olacaklarını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.