BEV, BAŞKAN DÜNDAR İLE BİR ARAYA GELDİ

BALKANTÜRK Eğitim Vakfı (BEV) Yönetim Kurulu Başkanı Aytuğ Onur, BEV Başkan Yardımcısı İlhan Uslu, Bursa Milletvekili-BEV Mütevelli Heyeti Üyesi Atilla Ödünç, BEV Yönetim Kurulu Üyeleri Mümin Şentürk ve Fatih Şakir, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette; BALKANTÜRK Eğitim Vakfı’nın hedefleri hakkında Mustafa Dündar’a bilgiler veren Başkan Onur, “Önümüzdeki dönemler içinde önceliğimiz devam eden burslarımız, kız öğrencilerimizin en büyük ihtiyacı olan barınma sorununa çözüm getirecek yurt projemiz, yaz okulumuz, bursiyerlerimize nitelikli staj imkanı ve mentörlük eğitimi sağlamaktır. Dağ köyleri ve yoksul okullara BEV Yayınları adı altında kişisel gelişim kitapları dağıtmak, BTSO işbirliği ile hayata geçireceğimiz eğitim vakfı kongreleri düzenlemek, Bursa’ya değer katmış isimlerin adını yaşatmak adına gerçekleştireceğimiz 40 Gönül Dostu Bursa’ya Vefa Resepsiyonu ve okutulacak mevlid-i şerif ile Bursa’mızın değerlerini yad etmek öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Bu yolda sizlerin vereceği destekler vakfımızı bir adım öne taşımaya yardımcı olacaktır” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar da, “Verilen burslar, öğrenci yurdu hedefleri, bunlar Bursa’mızın ihtiyaç duyduğu projeler. Osmangazi Belediyesi olarak biz de BALKANTÜRK Eğitim Vakfı’na destek vermeye hazırız. Bu kapsamda BEV’in yeni yönetiminin hayırlara vesile olmasını temenni eder, hizmet yolunda başarılar dilerim” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.