BY PAPYON YAZDI, FATMA ŞAHİN’DEN GERİ ADIM

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Katıldığı Bir radyo ve YouTube kanalında Cumhurbaşkanı’nın yardım yapan CHP’li Belediyelerle ilgili Fetö ve PKK benzetmelerine katılmasının mümkün olmadığını açıklamıştı.

Fatma Şahin , bu açıklamanın gündeme gelmesinden sonra şahsi Tweter hesabından yaptığı açıklama ile sözlerinin çarpıtıldığını açıkladı. Bir nevi geri adım attı. Oysa ki, Şahin Bu açıklamaların benzerini 21.04.2020 tarihinde katıldığı Fox Tv’de İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programına 09:03 te canlı bağlanıp 23.38 dk süren yayınında da söylemişti.

Aşağıda Sayın Şahin’in Youtube kanalında yaptığı açıklamanın tamamını, ve yine Fox Tv’deki açıklamalarını bulacaksınız. Sayın fatma Şahin’e bu twetleri atsada bir anlam ifade etmediğini, çünkü artık canlı ve görüntülü yayınların olduğunu hatırlatalım.

İşte o twetler ve programlar

Yukarıdaki Twetlerde görüldüğü gibi Sayın Şahin’in asrında özrü kabahatinden büyük. Sayın Vumhurbaşkanı yerine bir başkası söylese demek ki o sözleri, söylediklerinin arkasında duracak.

Bu bir kez daha göstermektedir ki, Ülke maalesef tek kişinin talepleri ile yönetiliyor. Olmadı Sayın Fatma Şahin. Mevlana’nın dediğini unuttunuz. Ne diyor Mevlana; “Ağızdan çıkan söz, yaydan çıkan oka benzer. Bu yüzden söz söylenilmeden, ok atılmadan iyi düşünmek gerekir”

Buyurun, madem tamamını izlemeden kimse yorum yapmasın dediniz, o kısmı kesmeden açıklamanızın tamamı

Evet, Sevgili okuyucularım, çok yorum katmadan olayı yazdım. Yasak gelmeden okuyup izleyin bence…

Kalın sağlıcakla

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.