DOSABSİAD BAŞKANI ÇEVİKEL: FİRMALARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ.

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İş İnsanları Derneği (DOSABSİAD) Başkanı Nilüfer Çevikel, Heimtextil 2020 fuarında stant açan DOSAB’lı firmaları ziyaret etti.

Bursa’da Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nde (DOSAB) üretim yapan firmalar, dünyanın en önemli ev tekstili fuarlarından olan ve 7-10 Ocak tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen Heimtextil 2020’de yerini aldı.

Fuarın kapsamında stant açan DOSAB’lı firmaları ziyaret eden ve ardından açıklamalarda bulunan DOSABSİAD Başkanı Nilüfer Çevikel, “Bilindiği üzere Heimtextil, dünyanın önde gelen firmalarının gövde gösterisi yaptığı fuarların bir tanesidir. Her fuarda olduğu gibi bu fuarda da dikkatler Bursalı ve DOSAB’lı firmalarımızın üzerindeydi. Biz firmalarımızla ne kadar gurur duysak az. Çünkü buraya geldiğimizde görüyoruz ki, çok büyük işler yapıyorlar. Yaptığımız görüşmelerde firmalarımızın fuardan verimli bir şekilde ayrıldıklarını öğrendik. 2020’nin bu şekilde başlıyor olması, yılın devamı için umut verici” dedi.

Fuar kapsamında birçok Türk yetkiliyle de görüşme imkanı bulduklarını ve ekonomik gelişmeler hakkında istişarelerde bulunduklarını belirten Çevikel, “Ziyaretimize gelen ve bizleri buralarda yalnız bırakmayan Frankfurt Başkonsolosu’muz Burak Karartı, Frankfurt Ticaret Ataşemiz Tansu Günendi, BTSO Yönetim Kurulu Başkanımız İbrahim Burkay, TETSİAD’ımızın Başkanı Hasan Hüseyin Bayram’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.