AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLİ EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ: SOSYAL DEVLET ANLAYIŞINDA ÖNEMLİ MESAFELER KAT EDİLDİ

AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM Adalet Komisyonu Üyesi, Genel Merkez İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Avukat Emine Yavuz Gözgeç, Bursa’daki saha çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Gerçekleştirdiği ziyaretlerle toplumun her kesimiyle bir araya gelmeye çalışan AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, Osmangazi ilçesi Tuna Mahallesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette, Mahalle Muhtarı Ayşegül Yıldız’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundu. Mahallede faaliyet gösteren Osmangazi Belediyesi Meslek Edindirme Kursunu da ziyaret eden Vekil Gözgeç, burada eğitim gören kursiyerlerin el emeği ürünlerini inceleyerek, kursiyerlere çalışmalarında başarılar diledi.

Geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleştirilen Celal Sönmez Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’ni de ziyaret ederek, rehabilitasyon merkezi hakkında bilgiler alan Vekil Gözgeç’e Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Yılmaz ve AK Parti Osmangazi İlçe Teşkilatı üyeleri de eşlik etti. AK Parti iktidarı döneminde sosyal devlet anlayışında önemli mesafeler kat edildiğine dikkat çeken Vekil Gözgeç, “Engelli vatandaşlarımızın sosyal hayata katılımını çok önemsiyor ve bunu her platformda dile getiriyoruz. Bu anlamda hem kamu yatırımları yoluyla, hem de yardımseverimizin açtıkları engelsiz yaşam merkezlerinin açılmasından mutluluk duyuyor ve böyle güzel merkezlerin daha da artmasını diliyoruz” dedi.

Son olarak AK Parti Mudanya İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülcan Adaklı’nın ev sahipliğinde, AK Parti Mudanya Kadın Kolları üyeleriyle bir toplantı gerçekleştiren AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, burada yaptığı konuşmada, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, kadının toplumun her alanda olmasını destekleyerek, bu yönde önemli adımlar attı. Kadınlarımız da hayatın her alanında olduğu gibi siyasette de rol almalı ve hep birlikte geleceğimizi inşa etmeliyiz” diye konuştu.

Toplantıda AK Parti Mudanya Kadın Kolları teşkilatının sorularını da yanıtlayan Vekil Gözgeç, Bursa ve Türkiye gündemine dair bilgilendirmelerde bulundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.