Holiday Inn Bursa City Centre’da tescilli temizlik

Bursa’nın merkezindeki konumuyla yurt içinden ve yurt dışından birçok misafire ev sahipliği yapan Holiday Inn Bursa City Centre, hijyen ve temizlik hassasiyeti ile de Bursa’nın en çok tercih edilen oteli olarak ön plana çıkıyor. Güvenli Turizm Belgesi’ne sahip olan otel, temizlik anlayışıyla Avrupa’daki 300 otel içerisinde en temiz ilk 10 otelden biri oldu.

 

2017 yılından beri seyahat severlerin Bursa’daki uğrak konaklama merkezlerinden olan Holiday Inn Bursa City Centre, temizlik standartlarında arttırdığı önlemleri ile misafirlerinin ilk tercihi oluyor. Bu önlemleri ile Avrupa’nın en temiz 10 otelinden biri seçilen Holiday Inn Bursa City Centre aynı zamanda da Türkiye’nin en temiz ikinci Holiday Inn markası olarak hizmet veriyor. Koronavirüs önlemleri kapsamında halihazırdaki hijyen politikalarını en üst düzeye çıkararak Güvenli Turizm Belgesi’ne sahip olan otel, bu hassasiyetle konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

 

TÜRKİYE’DEKİ EN TEMİZ İKİNCİ OTEL

Temizlik standartlarına her zaman ekstra önem verdiklerini söyleyen Holiday Inn Bursa City Centre Operasyon Müdürü Sami Sarpkaya bu süreci başarılı bir şekilde yönettiklerini belirterek “2020 yılında 3.çeyrek sonunda oda temizliği kategorisinde Avrupa Bölgesi’nde yer alan 300 otel içerisinde ilk 10 da yer almaktayız. Ayrıca Türkiye’deki 2. en temiz otel olduğumuzu gururla söyleyebilirim. Her zaman ilke edindiğimiz temizlik anlayışımıza pandemi ile yeni kurallar ekleyerek yolumuza devam ediyoruz. Odalarımızda, restoranımızda, lobimizde, terasımızda yani kısacası otelimizin her noktasında temas olasılığını en aza indirmek adına çalışıyoruz. Örneğin odalarımızda TV kumandalarımız, havlularımız, bornozlarımız hepsi tek tek dezenfekte edilerek poşetleniyor ve gelen misafirimiz ilk kez kendisi bu eşyalara temas etmiş oluyor. Yine odalarımızda kullandığımız ozon teknolojisi ile oda içerisindeki havanın temizlenmesini sağlıyoruz” açıklamalarında bulundu.

 

 

Misafirlerinin otele girdikleri anda ateş ölçümlerinin yapıldığını, araç ve bagaj dezenfeksiyonlarının da sağlandığını sözlerine ekleyen Sarpkaya “Tüm dünyayı etkisi altına alan koronovirüs salgını nedeniyle hem misafirlerimizin hem de çalışma arkadaşlarımızın sağlığını düşünmek zorundayız. Bu kapsamda da otelimize girişten itibaren titizlikle sürecimizi yürütüyoruz. Misafirlerimize eşsiz ve hijyenik bir konaklama deneyimi sunuyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.