İznik’te uzaktan eğitime tablet desteği

İznik Belediyesi Uzaktan Eğitime Destek amaçlı tablet desteği çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta Uzaktan Eğitime Tablet Desteği için 100 adet destekte bulunacaklarını belirtti.

İznik Kaymakamı Recai Karal, İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, Kaymakam Adayı (Refiki) Muttalip Çetin,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammed Asil, Oda Başkanları, Sivil Toplum Örgütleri ve Hemşeri Dernek Başkanları ile birlikte İznik Belediyesi İzzet Peşte Su Sporları Kamp ve Eğitim Merkezinde bir araya geldi. Uzaktan Eğitim konusunda ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet desteği hususunda destek kararı alındı.

İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta yaptığı açıklama da “Yerel anlamda oda başkanları, sivil toplum örgütleri, Hemşeri dernekleri ile birlikte Uzaktan Eğitime Tablet Desteği hususunda karar aldık. İlçemizde ihtiyaç sahibi öğrencilerimize elimizden gelen desteği sağlayacağız. Bu hususta desteklerini esirgemeyen tüm Kurum ve Kuruluşlara, Odalara, Sivil Toplum Örgütlerine ve Hemşehri derneklerimize teşekkür ederim” dedi.

İznik Belediyesi İzzet Peşte Su Sporları Kamp ve Eğitim Merkezindeki toplantıya İznik Kaymakamı Recai Karal, İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, Kaymakam Adayı (Refiki) Muttalip Çetin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammed Asil, İTSO Başkanı Mahmut Dede, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hüseyin Yılmaz, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Akçaalan, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Recep Uslu, Ziraat Odası Başkanı Vahit Mutlu, Karadenizliler Derneği Başkanı Özcan Birinci, Batum Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Bekir Uslu, Atatürkçü Düşünce Derneği Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Akyüz, Serhat İlleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fazıl Olgun ve İKEA Dernek Başkanı Serhat Aydın katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.