Türkoğlu’ndan yeni yıl mesajı

İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Türkoğlu, milletin sıkıntılarla boğuştuğu bir yılın geride kaldığını belirterek, “Yeni yılda vatandaşlarımıza öncelikle sağlık, ekonomik ferahlık, huzur ve tabi ki İYİLİKLER diliyoruz” dedi.

İYİ Parti Bursa Teşkilatı olarak, geride bırakılan yıl içinde, milletin derdiyle hemhal olmayı öncelikli görev addettiklerine işaret eden Türkoğlu, yeni yıl mesajında şunları söyledi:
“Gerçekten çileli bir yılı geride bıraktık. Bunda ülkemizin ve şehrimizin kötü yönetilmesinin büyük payı olduğunu biliyoruz. Pandemi öncesinde zaten var olan ekonomik kriz, salgın şartlarında daha da derinleşti ve dayanılmaz boyutlara ulaştı.

Bu nedenle İYİ Parti Bursa Teşkilatı olarak vatandaşımızın canı hangi konuda yanıyorsa ona değinmeye, milletimizin derdi nerede yoğunlaştıysa orada olmaya gayret ettik.
Yeri geldi su faturalarındaki soygunu, elektrik faturalarındaki haksız kalemleri haykırdık.
Yeri geldi, kentin merkezinde 20 bin evin doğalgazdan mahrum bırakılmasını dile getirdik, Yıldırım’da heyelan nedeniyle mağduriyet yaşayan vatandaşlarımızın hakkını hukukunu aradık.
Gün oldu düşünce ve ifade özgürlüğünü Kent Meydanı’nda oturup, Genel Başkanımız Meral Akşener’in Meclis Grubu konuşmasını cep telefonlarımızdan yayınlayarak yüksek sesle duyurduk.

Gün oldu Ovaakça’da, ‘Bursa Siyahı’ olarak bilinen kara incirdeki taban fiyatın yetersizliğine, üreticilerimiz ile vurgu yaptık, Karacabey’de biber üreticisi çiftçilerimizin sesini kamuoyuna bizzat yerinden duyurduk.
Bu arada pandemi bahanesiyle izin verilmeyen, 30 Ağustos, 29 Ekim, 10 Kasım gibi milli bayramlarımız ve önemli günler ile ilgili kutlamalarımızı, anmalarımızı her türlü engellemeye karşın gerçekleştirdik.
Bursa Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere, kötü yönetim sonucu yaşanan belli başlı sorunlara, usulsüzlüklere vurgu yaparak yönetenleri basiretli davranmaya çağırdık, Bursa’nın kaynaklarını eşe, dosta, yandaşa aktararak israf etmemeleri gerektiğini de özellikle ifade ettik.

Hemşehrilerimize buradan söz veriyoruz.
2021’de de aynı anlayışla çok daha fazla sahalarda olacağız ve aynı sorumlulukla onların dertleriyle dertleneceğiz.
Biliyoruz ki, milletimiz yeni yılda önce SAĞLIK diliyor.

Maalesef Covid-19 illeti, hemen hemen her haneye bir üzüntü, bir acı yaşattı ve halen de yaşatıyor. Öncelikle milletimizin ve tüm insanlığın bu beladan kurtulmasını temenni ediyoruz.
Bununla birlikte Yüce Allah’tan ekonomik ferahlık, huzur, güven, saadetler getirmesini niyaz ediyoruz.
İnanıyoruz ki kötülükler son bulacak, etrafımızı İYİLİKLER saracak.
Yeni Yılınız kutlu olsun.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.