VEKİL GÖZGEÇ’TEN KADIN MECLİSİNE ZİYARET

AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM Adalet Komisyonu Üyesi, Genel Merkez İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Avukat Emine Yavuz Gözgeç, Bursa Kent Konseyi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Kadın Meclisi’ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan Emine Yavuz Gözgeç, yeni seçilen yönetime çalışmalarında başarılar diledi.

AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM Adalet Komisyonu Üyesi, Genel Merkez İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Avukat Emine Yavuz Gözgeç, Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Mihrimah Kocabıyık ve Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin, önemli bir oluşum olduğuna işaret eden Gözgeç, “Bursa, 3 milyon nüfusuyla önemli bir şehir. Böyle bir büyük şehirde kadının sesi olmak, önemli bir görev. Burada farklı farklı mesleklerden arkadaşlarımızın olması da çok önemli. Siz toplumun her kesimini yansıtıyorsunuz. Güzel işler yaptığınızı biliyor ve yeni dönemde daha güzellerini yapacağınıza inanıyorum” diye konuştu.

“Kadın güçlü olursa aile güçlü olur”

“Kadının güçlü olması demek ailenin güçlü olması demektir” diyen Gözgeç, “Her zaman sizlerle beraberiz. Sizler gibi biz de sahadayız. Size gelen konular var. Sizin bize aktaracaklarınız, bize yol gösterici olacaktır. Hangi alanda daha çok sorun yaşanıyor, hangi alanda daha fazla ne yapılabilir gibi şeyler sizler bize iletiyorsunuz. Daha yapacak çok işimiz var. Kadın önemli. Kadın güçlü olursa aile de güçlü olur. Aile ise toplumun temelidir. Ailenin güçlendirilmesi çok önemli ve bu noktada önemli çalışmalar var” ifadelerini kullandı.

Vekil Gözgeç’i ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirten Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Mihrimah Kocabıyık da meclisin çalışmalarından ve hedeflerinden bahsetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.