Vekil Gürel’den İnegölspor’a moral

AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, 20 Eylül Pazar günü başlayacak olan Misli.com 2. Lig’inde mücadele edecek İnegölspor’a yeni sezon öncesi başarı dileklerini iletmek üzere kulüp yönetimiyle bir araya geldi.

Pazar günü saat 16.00’da sahasında ağırlayacağı Zonguldak Kömürspor maçıyla sezona merhaba diyecek olan İnegölspor’a AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel’den moral ziyareti geldi. Ağustos ayında yapılan Olağan Kongre sonucunda İnegölspor Başkanlığına seçilen Kani Ademoğlu’na da başarılar dileyen AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel, yeni sezonun İnegölspor’a hayırlı olması temennisinde bulundu.

Başkan Kani Ademoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldiği ziyarette konuşan Vekil Gürel şunları söyledi: “Öncelikle centilmence, coşkulu, İnegöl’e yakışan güzel bir kongre gerçekleştirdiniz. Genç, dinamik İnegölspor’a ciddi katkılar sağlayacak bir ekip. Yeni sezonumuz başlıyor. Hem yeni yönetimimiz, hem yeni sezonumuz hayırlı uğurlu olsun.”

“İnandıktan sonra her şey başarılır”

Vekil Gürel şöyle devam etti: “İnegölspor, birçok markası olan İnegöl’ün en önemli markalarından biri. Biz maddi manevi her türlü İnegölspor’un yanındayız. Gönlümüz istiyor ki, 2. Lig’den 1. Lige, hatta Süper Lig’e çıkalım. İnandıktan ve gayret ettikten sonra da başarılmayacak şey yoktur. Bu yönetimin de çok iyi işler yapacağına gönülden inanıyorum.”

İnegölspor’un altyapı tesisleriyle ilgili de açıklama yapan Vekil Gürel, “Mesudiye’deki hayvan pazarı Alibey Köyü’ndeki asıl yerine geçtiğinde, o tesislerin İnegölspor’un altyapısını oluşturacak tesisler olarak devam etmesi noktasında gereken her türlü çalışmayı takip edeceğiz. Maddi ve manevi yanınızda olduğumu bilmenizi isterim” diyerek sözlerini noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.